Skip to main content
Tootja info

Kodused veeionisaatorid alates 1995.aastast

TOOTJA ETTEVÕTTE VISIOON

Innovaatiline ja kiiresti kasvav ettevõte, mille peamine suund on kodumajapidamises kasutatavate ja kompaktsete veeionisaatorite aQuator Vivo tootmine. Meie klientideks on inimesed, kes soovivad kanda hoolt enda ja lähedaste tervise eest.

aQuator’i seadmed on välja töötatud ja toodetud Leedus. Seeriatootmisele pandi alus 1995.aastal ning aja jooksul on pidevalt tõstetud seadmete töökindlust ja kvaliteeti.

aQuator’i seadmeid müüakse Euroopas, Kanadas, Ameerikas, Kagu-Aasias ja Indias. Kõik tooted on sertifitseeritud ja patenteeritud ning neid müüakse kokku rohkem kui 40 riigis.

INFO JA KONTAKTID

UAB BURBULIUKAS IR CO
www.waterionizer.lt
info@burbuliukas.lt
+370 45 44 83 29
Pusaloto 76
LT-35135 Panavezys
Leedu

TOOTJA ETTEVÕTTE SAAVUTUSED

2008.a – Saavutatud tulemuste eest nimetati ettevõte parimaks tootmis- ja teenindusettevõtteks. aQuator’ist on saanud üks juhtivaid elektrokeemiliste vee aktiveerimisseadmete tootjaid maailmas.

2009.a – Ettevõttes on juurutatud kvaliteedijuhtimissüsteem ISO: 9001.

2017.a – Loodi uus veeionisaator “aQuator Silver” ja alustati selle seeriatootmist.

2019.a – Tarbijate mugavuse ja toote kvaliteedi tõstmiseks loodi revolutsiooniline veeionisaator “aQuator Vivo” ja algas selle seeriatootmine.

SERTIFIKAADID

aQuatori tootjafirma Leedus UAB BURBULIUKAS IR CO on omandanud erinevatele vee ioniseerimise toodetele litsentsid vastamaks Euroopa Parlamendi ja Nõukogu direktiividele. Lisaks on tootja ettevõttel olemas tunnistus Saksamaa patendiametist.