Skip to main content

KÕIGILE TERVISEST HOOLIVATELE INIMESTELE

Ioniseeritud vee joomine on kasulik kõigile inimestele, kes soovivad enda tervise eest pikaajaliselt hoolt kanda. aQuator Vivoga ioniseeritud vee igapäevane joomine aitab kehal loomulikul teel taastuda pingutuse ja stressijärgsest olukorrast, parandab enesetunnet ja annab kehale jõudu, normaliseerib vererõhku ja seedimist.

Ioniseeritud joogivesi sobib kõigile – noortele ja keskealistele, lastega peredele, rasedatele, tervislike eluviiside harrastajatele, sportlastele ja eaketele inimestele.

LIIKUVATELE INIMESTELE JA SPORTLASTELE

Ioniseeritud vees sisalduv loomulik antioksüant suurendab vastupidavust ning soodustab seedimisele ja kaalu reguleerimisele vajalike ensüümide tootmist. Kõrgem pH tase aitab neutraliseerida kõrge sportliku aktiivsuse tagajärjel tekkinud piimhapet. See omakorda leevendab peale treeninguid tekkivat lihasvalu.

Lisaks aitab pikaajaline ioniseeritud vee joomine vedeldada verd, mille tõttu omandab organism hapnikku paremini, mis omakorda ennetab ja vähendab piimhappe moodustumist lihastes.

LAPSEOOTEL EMADELE, LASTELE JA PEREDELE

Lapseootel ema ja lapse tervisele on oluline happe-leelise tasakaalu säilitamine – seda eriti raseduse varajases staadiumis. Ioniseeritud leeliseline vesi aitab vähendada iiveldust ja muid toksikoosi sümptomeid.

Optimaalses vahekorras tasakaalustatud leeliseliste mineraalide ioonidega küllastunud ioniseeritud vesi aitab kompenseerida mineraalide puudust raseduse ja imetamise ajal.

EAKATELE TERVISEST HOOLIVATELE INIMESTELE

Ioniseeritud leeliseline vesi aitab elavdada eakate inimeste keha, parandab enesetunnet ja annab tugevust. Stimuleerib rakkude taastumist ning aeglustab vananemisprotsesse, normaliseerib aja pikku vererõhku, ravib erinevaid mao- ja kaksteistsõrmiksoole haavandeid, reguleerib kaltsiumi hulka veres, omab antioksüdantset toimet ja eemaldab toksiine.

Aitab leevendada eesnäärme adenoomi, artriiti, diabeeti, kõhukinnisust ja soolade liigestesse ladestumist.